Standardy


Standardy výbavy

Velkoryse je v ceně bytu zahrnuta kuchyňská linka se spotřebiči Miele, vestavěný nábytek, nadstandardní vybavení koupelen, dřevěné podlahy, u bytů 1+kk moderní praktický mezanin a další následující vybavení:

MieleVestavěné kuchyňské spotřebiče zn. Miele – elektrická sklokeramická varná deska, elektrická trouba kombinovaná s mikrovlnnou troubou, myčka nádobí 60cm, lednice s mrazákem, digestoř s uhlíkovými filtry a rekuperací.
Zakázková kuchyňská linka profesionálně integrovaná a do nejmenších detailů sladěná s designovými interiéry Rezidence Poříčí. Možnost ještě vyšší kvality (dvířka s pravou dřevěnou dýhou či pracovní deska z umělého či přírodního kamene za snížené projektové ceny!)
Zakázkový vestavěný nábytek – korpusy všech vestavných skříní zhotovené přesně na míru tak, aby vyplnily veškeré možné místo a maximalizovaly úložné plochy. Dvířka skříní ve vysokém lesku či dřevěné dýze můžete doobjednat za snížené projektové ceny.
Vestavěný mezanin – u bytů dispozice 1+kk je v prostoru nad kuchyní vestavěno mezaninové ložnicové patro s pohodlným přístupem po designových schodech, plně integrovaných do interiérů každého bytu.
Podlahy z masivního dřeva ctí tradici původně měšťanského domu, ovšem vyrobeny a uloženy nejmodernější technologií.
Svítidla v koupelně, chodbě a kuchyňské lince – opět v souladu s profesionálním designem celého interiéru
Koupelna – všechny byty, i ty nejmenší 1+kk, jsou vybaveny vanou se sprchovací zástěnou, designovými stěrkami, zařizovacími předměty VilleroyBoch a značkovými bateriemi.

 

Dřevěná okna:

špaletová oknaNa přední fasádě jsou jako náhrada původních oken použita špaletová dvojitá okna, ve zbývajících otvorech pak moderní eurookna, všechna ve špičkové kvalitě od renomovaného tuzemského výrobce – firmy Janošík, která dodává své výrobky nejen pro historické centrum Prahy, ale rovněž do Vídně a dalších měst. Špaletová okna jsou vybavena na vnější straně izolačním dvojsklem a na vnitřní pak jednosklem tloušťky 4mm. Toto provedení zajišťuje optimální umístění rosného bodu mimo prostor okna, takže není třeba bát se zamrzlých či orosených oken. Pro ještě vyšší zvukový komfort bytů, situovaných do ulice, bylo použito vnější izolační dvojsklo ve složení 4mm sklo, 10mm mezera, 4mm sklo a vnitřní okno s jedním sklem zesílené tloušťky 6mm. Tato skladba s rozdílnými tloušťkami skel eliminuje různé vlnové délky zvuků a zajišťuje tak ještě menší prostupnost pro okolní ruchy z ulice. Celkový útlum tohoto špaletového okna činí 48 dB, což je opravdu špičková hodnota.

 

Výtah:

výtahPanoramatická prosklená kabina v prosklené výtahové šachtě tuzemského výrobce VÝTAHY VYMYSLICKÝ s výstupem na úrovni bytu, přímo před dveřmi. Umístění tohoto technologického skvostu v zrcadle starodávného elipsovitého schodiště dokládá záměrný kontrast mezi historickými interiéry a moderními technologiemi, použitými při rekonstrukci Rezidence Poříčí.

Jízda tímto výtahem, zejména do vyšších podlaží, bude skutečným zážitkem nejen pro obyvatele domu, ale zejména pro jejich návštěvy. Vizualizace vstupní chodby a výtahu naleznete v sekci GALERIE.

Nadstandardní záruka 4 roky na veškeré stavební části a 2 roky na vybavení bytu.

Komfort bydlení v domě dále zvyšuje:

• Původní obklady a historická dlažba ve společných vstupních prostorách domu
• Domácí videotelefon s přístupem pro návštěvy
• Čipový přístupový systém do domu a do společných chodeb před byty
• Ke každému bytu je k dispozici sklepní kóje v suterénu